فصل فناوری اطلاعات زیرساخت اطلاعات الکترونیکی

فصل: فناوری اطلاعات زیرساخت اطلاعات الکترونیکی اخبار سیاسی هیات دولت دولت الکترونیک

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آنها زیاد مدل هستند تا فوتبالیست ، ادعای سایت انگلیسی بعد از محبوب

به گزارش ایلنا، در حالی که در اینترنت داخل کشور شوخی های زیادی با پوشش بازیکنان تیم ملی کشور عزیزمان ایران شد ولی در خارج از کشور اوضاع کاملا تفاوت دارد و ظاهر

آنها زیاد مدل هستند تا فوتبالیست ، ادعای سایت انگلیسی بعد از محبوب

ادعای سایت انگلیسی بعد از محبوب شدن بازیکنان تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جهان/ آنها زیاد مدل هستند تا فوتبالیست

عبارات مهم : ایران

یک سایت انگلیسی از ظاهر بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران تعریف کرد.

به گزارش ایلنا، در حالی که در اینترنت داخل کشور شوخی های زیادی با پوشش بازیکنان تیم ملی کشور عزیزمان ایران شد ولی در خارج از کشور اوضاع کاملا تفاوت دارد و ظاهر ملی پوشان کشورمان بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

یک سایت انگلیسی در گزارشی نوشت: بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران زیاد شبیه مدل هستند تا فوتبالیست. شیک پوشی بی اندازه بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران، غوغایی در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … به خصوص «توئیتر» به راه انداخته است و راحت می شود فهمید که علت این عنوان چیست. در حالی که تیم هایی همچون آرژانتین، برزیل، انگلیس، فرانسه، آلمان و اسپانیا جزو مدعیان قهرمانی مسابقه های جام جهانی 2018 روسیه به شمار می روند، تیم ملی کشور عزیزمان ایران به عنوان یکی از تیم هایی که قدرت آنچنانی ندارند با استایل خاصی راهی روسیه شد. در تصویرهای منتشرشده می توان دید که فوتبالیست های تیم ملی کت وشلوار آبی رنگ بسیار قشنگی را به تن کرده اند.

آنها زیاد مدل هستند تا فوتبالیست ، ادعای سایت انگلیسی بعد از محبوب

در ادمه این گزارش آمده است: یک نگاه اجمالی به اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … نشان می دهد که چقدر پوشش ظاهری آنها مورد توجه مردم سراسر دنیا قرار گرفته اند. امیدواریم که آنها به مانند ظاهرشان، خوب هم بازی کنند.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | فوتبال | انگلیسی | بازیکنان | فوتبالیست | فوتبالیست ها | تیم ملی ایران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog