فصل فناوری اطلاعات زیرساخت اطلاعات الکترونیکی

فصل: فناوری اطلاعات زیرساخت اطلاعات الکترونیکی اخبار سیاسی هیات دولت دولت الکترونیک

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مقابله با «معروف سالاری»!

محمد ترکاشوند اعتقاد است فریادهای سعید معروف سر بازیکنان علت شکست به صربستان بود

مقابله با «معروف سالاری»!

مقابله با «معروف سالاری»!

عبارات مهم : ایران

محمد ترکاشوند اعتقاد است فریادهای سعید معروف سر بازیکنان علت شکست به صربستان بود

نه تنها ایرانی ها بلکه علاقه مندان به والیبال در سراسر دنیا به توانایی های فنی سعید معروف اذعان دارند. با این حال رفتارهای بعضا عجیب این بازیکن باتجربه نحوه تفکر مردم را نسبت به او عوض کردن می دهد و حتی موجب انتقاد هوادارانش می شود.

دادوبیداد و تورکشی در شیکاگو
شنبه شب هنگامی که تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در ست پنجم به پیروزی نیاز داشت تا از سد صربستان بگذرد و همچنان شانس فینالیست شدن را داشته باشد، شاهد واکنش‌ها عجیبی از سعید معروف بودیم. کاپیتان تیم ملی بعد از این که بازیکنان جوان چند امتیاز را از دست دادند، به شکل عجیبی سر آنها در شرایط حساس بازی دادوفریاد کرد، حتی کار به جایی رسید که کاپیتان ٣٢ ساله تیم ملی تور وسط زمین را کشید که این اتفاق موجب تعجب و تذکر داور شد. درحالی که بازیکنان کم تجربه تیم ملی از این اتفاقات شوکه شده است بودند، کشور عزیزمان ایران چند امتیاز متوالی را به صربستان داد تا بدهید شکل یک برد با ارزش از دست کشور عزیزمان ایران برود.

مقابله با «معروف سالاری»!

ترکاشوند: معروف عصبانی نمی شد، صربستان را می بردیم
محمد ترکاشوند، بازیکن سابق تیم ملی در گفت وگو با «شهروند» راجع به رفتارهای سعید معروف در بازی با صربستان می گوید: «سعید معروف در چند بازی اخیر عملکرد فوق العاده ای در زمین داشته، ولی متاسفانه بار روانی زیادی که روی او هست، باعث شد در ست پنجم عصبانی شود. به هرحال او بازیکن باتجربه ای است و توقع بیشتری از کاپیتان تیم ملی می رود. با این که می دانم معروف دوست داشت تیم ملی برنده شود، ولی نباید در آن دقایق حساس این طور عصبانی می شد. شاید اگر رفتاری از معروف سر نمی زد، می توانستیم صربستان را ببریم.»وی همچنین می افزاید: «ممکن است هر بازیکنی از کوره در برود، ولی از بازیکنی مثل سعید معروف انتظار می رود سعه صدر بیشتری داشته باشد. با این حال گاهی اوقات فشار روانی زیادی روی بازیکنان ایجاد می شود که موجب می شود تصمیم درستی نگیرند. یکی، دو اشتباه بازیکنان تیم ملی باعث خشم معروف شد؛ اگرچه به ندرت به یاد داریم معروف در بازی های بین المللی چنین حرکاتی کند. او در بازی های باشگاهی چند باری عصبانی شده، ولی تیم ملی شرایط متفاوتی دارد. به هرحال کمی هم کاپیتان تیم ملی را درک کنیم که یک ماه از کشور عزیزمان ایران دور بوده و به خاطر خستگی فشار زیادی را تحمل می کند.»

مقابله با معروف سالاری!
رفتارهای سعید معروف روز گذشته با انتقادهای زیادی از سوی علاقه مندان به والیبال و بازدیدکنندگان اجتماعی همراه بود. در روزهایی که میدان دادن به جوان های والیبال به وسیله کولاکوویچ انجام می شود، بعضی معتقدند باید سعید معروف هم به خاطر اشتباهاتی که می کند، تنبیه شود و حتی مدتی از ترکیب مهم تیم ملی کنار برود. در لیگ ملت های ٢٠١٨ خیلی از هم نسلی های معروف حضور ندارند، ولی او همچنان جایگاه ثابتی در ترکیب دارد و سرمربی مونته نگرویی تیم ملی به بازیکن دیگری در پست پاسور میدان نمی دهد. البته قبلا شاهد رفتارهای عجیب تری از سعید معروف در لیگ برتر والیبال بودیم که درگیری با داوران و بازیکنان حریف ازجمله آنها بوده، ولی هیچ وقت جریمه سنگینی جهت او در نظر گرفته نشده است.»

روزنامه شهروند

محمد ترکاشوند اعتقاد است فریادهای سعید معروف سر بازیکنان علت شکست به صربستان بود

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | بازیکن | والیبال | صربستان | بازیکنان | سعید معروف | تیم ملی والیبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog