فصل فناوری اطلاعات زیرساخت اطلاعات الکترونیکی

فصل: فناوری اطلاعات زیرساخت اطلاعات الکترونیکی اخبار سیاسی هیات دولت دولت الکترونیک

گت بلاگز اصفهان اصفهانی ها بیشترین ارسال نامه را به اتحادیه جهانی پست داشتند

دانش‌آموزان اصفهانی بیشترین تعداد نامه را به مسابقه بین‌المللی نامه‌نگاری سال ۲۰۱۷ اتحادیه پستی جهانی(UPU)ارسال کردند.

اصفهانی ها بیشترین ارسال نامه را به اتحادیه جهانی پست داشتند

مدیر روابط عمومی اداره کل پست استان اصفهان،در حاشیه آیین تجلیل از « مستوره سادات میرزاده حسینی » نفر برتر مسابقه بین المللی نامه نگاری سال ۲۰۱۷ اتحادیه پستی جهانی(UPU) در کاشان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،گفت: از دانش آموزان سراسر کشور جهت شرکت در این مسابقه ارسال شد که 1800 نامه آن از استان اصفهان بود و 800 نامه از این تعداد نیز مربوط به شهرستان کاشان بود.

بیژن حقیقی، با اشاره به برگزاری چهل و ششمین دوره از مسابقه های نامه نگاری سال ۲۰۱۷ اتحادیه پستی جهانی(UPU) خاص نوجوانان در سط ح بین الملل افزود: این مسابقه با نشانه زیاد کردن آگاهی از اهمیت نقش خدمات پستی در جامعه و ترویج فرهنگ مکاتبه بهمن و اسفندماه 95 همزمان با کل دنیا در کشور عزیزمان ایران برگزارشد.

وی با اشاره به اینکه«تصورکنید شما مشاور تازه دبیرکل شرکت ملل هستید در این صورت جهت کمک به دبیر کل ابتدا به کدامیک از مباحث مورد بحث دنیا خواهیدپرداخت و چه راه حلی به وی توصیه خواهیدنمود» عنوان امسال این مسابقه بود افزود: 22 نامه از بین حدود 6 هزار نامه به عنوان رتبه های برتر گزینش شد.

اصفهانی ها بیشترین ارسال نامه را به اتحادیه جهانی پست داشتند

به گفته وی، پنج نفر از این 22 دانش آموز انتخابی از سراسر کشور از استان اصفهان بودند که

نامه انتخابی به وسیله اتحادیه کانون فرهنگی کودکان و نوجوانان که جهت ترجمه و ارسال به اتحادیه پست جهانی گزینش شد از این پنج نفر و شهر اصفهان بود.

مدیر روابط عمومی اداره کل پست استان اصفهان،رتبه برتر مستوره سادات میرزاده حسینی از دبیرستان شهید ترکیان کاشان را یکی از این پنج نفر یادآو رشد و گفت:صاحبان 22 نامه برتر تمبر فاخر طلا و نقره از دست وزیر دریافت کردند و شرکت ملی پست به 100 دانش آموز دیگر نیز جوایز نفیسی اهداکرد.

حقیقی،در آخر با تقدیر از همکاری اداره کل های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان و کانون فکری کودکان و نوجوانان در برگزاری این مسابقه گفت:شرکت ملی پست جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با انجام این اقدام فرهنگی همپای سراسر ادارت پست دنیا تلاش فعال کرد تا با ترغیب نوجوانان علاوه برآشنایی آنها با اهمیت سرویس پستس در جامعه درراستای ترویج فرهنگ نامه نگاری نیز موثرباشند.

دانش‌آموزان اصفهانی بیشترین تعداد نامه را به مسابقه بین‌المللی نامه‌نگاری سال ۲۰۱۷ اتحادیه پستی جهانی(UPU)ارسال کردند.

شایان ذکر است: سید سعید رجالی مدیر کل اداره پست استان اصفهان، معاونین وی و مدیر روابط عمومی این اداره جهت شرکت در آیین تجلیل از دانش آموز کاشانی به عنوان برگزیده مسابقه بین المللی نامه نگاری سال ۲۰۱۷ اتحادیه پستی جهانی(UPU) در قالب برگزاری همایش کارکنان اداره های پست کاشان و آران و بیدگل همراه با شروع اجرای طرح پایگاه نشانی ملی مکان محور«G-NAF» و شروع عملیات بازسازی دفتر مبادله پستی به کاشان سفر کرده بودند.
انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اداره | ارسال | کاشان | اصفهان | مسابقه | نوجوانان | بیژن حقیقی | اصفهانی ها بیشترین ارسال نامه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog